razomgo
Йде збір коштів

Допомога молоді отримати професію майстра татуювання

Об'єднаймося з фестивалем Tattoo Collection щоб допомогти молодим людям з порушенням слуху отримати професію тату майстра!

UAH 100 Цiль UAH 40 000
1%
1 раз Підтримали
44 дні залишилось
02-06-2021 Запущено
Підтримати проект

Об'єднаймося з фестивалем Tattoo Collection щоб допомогти молодим людям з порушенням слуху отримати професію тату майстра!

Щороку фестиваль Tattoo Collection в Києві та Одесі доступний, привітний до всіх відвідувачів. Tattoo Collection https://tattoocollection.com.ua/ - це найбільший міжнародний фестиваль тату індустрії в Україні, який щорічно збирає від 10 000 людей з усього світу.

В 2021 благодійною метою фестивалю є збір коштів на навчання професії майстра татуювання молодих людей з порушенням слуху в Академії тату https://planeta.tattoo/services/school-tattoo/ Це ті самі молоді люди, у яких в серці горить вогонь, а можливостей немає, в силу життєвих обставин.

У партнерстві з громадською організацією «Відчуй» https://vidchui.org/ ми знайдемо найталановитіших хлопців і дівчат для того, щоб подарувати їм освіту та круту професію!

Чудова новина в тому, що партнер фестивалю Академія тату дає ГРАНТ - подвоює кожен внесений платіж!

Вартість повного курсу - $1300 / 35 500 грн

Нам потрібно об'єднатися в зборі тільки 50%! Відповідно, чим більше ми зберемо, тим більше молодих людей ми навчимо. І вже цього літа приймемо в нашу велику сім'ю тату нових майстрів.

Якщо ти вже тату майстер, у тебе є обладнання, яким не користуєшся і воно праює, наприклад: блоки, машинки, на яких наші юні підопічні зможуть тренуватися - передавай організаторам фестивалю. Це можливо зробити на самих фестивалях в Києві 25-27 червня або в Одесі 31 липня-1 серпня.

Тату культура - це велика сім'я, і коли в родині комусь потрібна допомога - ми об'єднуємося і допомагаємо. Давайте поширювати нашу культуру і давати можливість з'явитися новим класним тату-майстрам по всій країні.


Підтримуючи цей проект фінансово, ви стаєте благодійником, сума підтримки не повертається, платежі йдуть як благодійний внесок на Благодійний Фонд "Маяк Світу". Проєкт буде розпочатий після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
  • viktor.karpenko.boss
    UAH 100
    02-06-2021
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 200

Подяка

Подяка на email від команди організаторів фестивалю Tattoo Collection Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 500

Набір

Набір наклейок з фестивалю Tattoo Collection Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 30
Підтримати UAH 1 000

Знижка 10 %

Знижка 10 % на татуювання в студії Планета Тату Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 2 000

Знижка 15 %

Знижка 15 % на татуювання в студії Планета Тату Підтримати GO Придбано 0 Необмежено