razomgo
Проект завершився

Свято дитинства, добра і таланту обдарованих маленьких українців!

Метою Фестивалю є підтримка дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

UAH 50 Цiль UAH 40 000
1%
1 раз Підтримали
Проект завершився
17-08-2021 Запущено
Проект завершився

Метою Фестивалю є підтримка дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

ГО "Інтегрум" опікується дітьми з дитячих будинків, дітьми з будинків-інтернатів, дітьми-сиротами, дітьми з інвалідністю, дітьми з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Наша організація - це об’єднання активних громадян, які вже сьогодні змінюють суспільний стан дітей з особливими потребами. Ми надаємо не тільки гуманітарну допомогу, але й запроваджуємо культурні та освітні заходи у дитячих будинках та спеціалізованих інтернатах. Розробляємо стратегічні плани для розв'язання проблеми інклюзії (інтеграції в суспільство) дітей, що потребують соціалізації: долучення майстерень творчого розвитку, допомога в комунікативній адаптації дітей, що залишились без батьківської опіки, а також спеціальних програм підготовки до вступів у вищі навчальні заклади.

Наша місія – впровадження рівного етичного ставлення до дітей з особливими потребами та сприяння дитячої творчої реалізації.

Щороку ми проводимо Благодійний фестиваль дитячої творчості "Від серця до серця", головною метою якого є підтримка талановитих та обдарованих дітей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; виховання толерантного відношення здорових дітей до дітей з вадами розвитку; встановлення дружніх контактів між дитячими колективами; розвиток навичок та здібностей дітей у різних видах та жанрах мистецтва.

Благодійний Фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця» - це вокальний конкурс, свято танцю та художньої майстерності для талановитих дітей України, які мріють пов’язати своє майбутнє зі сценою, піснею та успіхом.

Цього року Фестиваль відбудеться 16 жовтня 0 13.00 год, у КЗ "Художньої та технічної творчості "Печерськ"( м. Київ, вул. Московська, 3).

Загальний бюджет на проведення цього заходу - понад 300 000 грн, але ми звертаємося до Вас за допомогою, щоб купити для всіх учасників подарунки за їхню сміливість виступити на великій сцені.

Організовуючи цей захід минулих років, ми змогли подарувати радість майже 400 талановитим і обдарованим дітям, дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Цей досвід був неймовірним, адже більшість дітей вперше виступали на великій сцені.

Підтримайте талант маленьких українців! Долучайтесь до неймовірної події – проведення Благодійного Фестивалю «Від серця до серця»,
станьте його частиною, ми чекаємо на Вас!

Разом у нас є можливість подарувати дітям радість, нові враження і допомогти зробити крок вперед до мрії!


Підтримуючи цей проект фінансово, ви стаєте благодійником, сума підтримки не повертається, платежі йдуть як благодійний внесок на Благодійний Фонд "Маяк Світу". Проєкт буде розпочатий після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 1 000

Розміщення логотипу

Надаючи підтримку в проведенні заходу, Ви підтримаєте талановитих і обдарованих дітей та отримаєте можливість розмістити Ваш логотип ( логотип Вашої компанії) на сайті нашої організації, на рекламних банерах, в звітних матеріалах про захід.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 2 000

Нагородження учасників Благодійного фестивалю "Від серця до серця"

Надаючи підтримку в проведенні заходу, Ви підтримаєте талановитих і обдарованих дітей та отримаєте можливість особисто нагородити учасників Фестивалю.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 5 000

Відкриття чи закриття заходу

Надаючи підтримку в проведенні заходу, Ви підтримаєте талановитих і обдарованих дітей та отримаєте можливість виступити під час відкриття чи закриття фестивалю.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено