razomgo
Йде збір коштів

Відкритий Університет Щастя

Відкритий Університет Щастя – інтерактивне навчання практичним знанням про щасливе життя на основі наукових досліджень, позитивної психології і священних писань.

UAH 1 300 Цiль UAH 315 100
1%
6 раз Підтримали
6 днів залишилось
17-12-2020 Запущено
Підтримати Проект

Відкритий Університет Щастя – інтерактивне навчання практичним знанням про щасливе життя на основі наукових досліджень, позитивної психології і священних писань.

Відкритий Університет Щастя – освітній проект, спрямований на інтерактивне навчання практичним знанням про щасливе життя на основі наукових досліджень, позитивної психології і священних писань.

Наша мета – побудувати і розвивати університет, де навчатимуться соціально активні люди, які не тільки самі прагнуть жити щасливо, але також хочуть допомагати іншим жити щасливіше :)

Наша місія – допомагати бажаючим ставати щасливішими через розкриття свого внутрішнього потенціалу і покликання, а також через практичне втілення своїх креативних ідей і проектів у сучасному суспільстві.

Наше кредо: "Якщо ти щасливий – допоможи стати щасливим комусь ще!"
Наша мотивація – разом ми зможемо! Жити щасливіше один одному ми допоможемо :)

Засновник Відкритого Університету Щастя – Володимир Крячко, кандидат соціологічних наук, дослідник соцієтального щастя, магістрант теології, викладач з 10-ти річним досвідом, який має публікації в більше ніж 30-ти різних наукових виданнях України та зарубіжжя, а також книгу, тематика якої пов’язана із соціодіагностикою ментальності. Переглянути деякі публікації Володимира Крячко Ви можете за посиланням:
https://www2.slideshare.net/volodymyr_kryachko/documents

Організація одного форуму Відкритого Університету Щастя буде коштувати 26 250 грн. Для того щоб провести 12 безкоштовних форумів, на кожному з яких будуть присутні більше 100 чоловік, потрібно зібрати 315 000 грн. Більша частина коштів піде на оплату оренди приміщення, оскільки ми плануємо проводити наші форуми по неділях з 10.00 до 17.00 з перервою на обід. Решта коштів потрібна для купівлі матеріалів для майстер-класів, кава-брейків, рекламної продукції (флаєрів, банерів та ін.), а також транспортних витратт та оплату податків.

Запрошуємо Вас взяти участь у 12-ти форумах, на яких кожен бажаючий зможе навчитися основам мистецтва жити щасливо, відкриє для себе шлях фінансового благополуччя, радості і щастя. Всі 12 форумів будуть проходити офлайн у місті Київ.

Участь у наших 12-ти форумах – безкоштовна, оскільки це благодійна акція, яка здійснюється за принципом краудфандінга. У той же час, ми відкриті для допомоги і партнерства в організації наших подальших івентів і програм навчання.

Підтримуючи цей проект фінансово, ви стаєте благодійником, сума підтримки не повертається, платежі йдуть як благодійний внесок на Благодійний Фонд "Маяк Світу". Проект буде розпочатий після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
 • Анонім
  UAH 500
  22-12-2020
 • Анонім
  UAH 100
  20-12-2020
 • Анонім
  UAH 200
  18-12-2020
 • Анонім
  UAH 150
  18-12-2020
 • Андрей Сокол-Черниловский
  UAH 150
  18-12-2020
 • Володимир Крячко
  UAH 200
  18-12-2020
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 500

Настільний календар з логотипом Відкритого Університету Щастя

На першому нашому Форумі ми подаруємо Вам настільний календар на 2021 рік з логотипом Відкритого Університету Щастя :) Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 20
Підтримати UAH 1 000

Годинне консультування

Ви отримаєте можливість особисто поспілкуватися 1 годину із засновником Відкритого Університету Щастя в контексті того, що може заважати Вашому щастю і як це можна виправити. Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 15
Підтримати UAH 5 000

Зроби людину щасливою :)

Вибравши це винагороду, ви оплатите: 5 уроків (x1 година) щасливого життя людям, які знаходяться в соціально небезпечному положенні. При цьому, Ви отримаєте запрошення побувати на цих уроках щасливого життя. Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 10
Підтримати UAH 10 000

Індивідуальна програма для щасливішого життя

Ми розробимо особисто для Вас індивідуальну 21-денну практичну покрокову програму, яка допоможе Вам ставати щасливішим із кожним днем Вашого життя. Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 10
Підтримати UAH 20 000

Майстер-клас: Як можна жити щасливіше з кожним днем Вашого життя?

Ми приїдемо до вас і проведемо 1,5 годинний майстер-клас для щасливішого життя кожного із вашої команди чи ваших співробітників (локалізація: Київ, кількість - до 20 осіб). Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 5