razomgo
Проект завершився

Книга "Останній Атлант"

"Останній Атлант" - це унікальна історія, яка вам розповість про долю та туманні перспективи плавучої фортеці – ракетного крейсера проекту 1164.

UAH 100 Цiль UAH 58 000
1%
1 раз Підтримали
Проект завершився
29-09-2021 Запущено
Проект завершився
1 проект
Видання
Ukraine, Миколаїв

"Останній Атлант" - це унікальна історія, яка вам розповість про долю та туманні перспективи плавучої фортеці – ракетного крейсера проекту 1164.

Ця історія може вас шокувати, але Україна, яка втратила майже весь свій флот в 2014 році, має крейсер, здатний самостійно протистояти угрупованню Чорноморського флоту Росії. Володіє, але не користується цим кораблем. Ми були здивовані, дізнавшись, що питання експлуатації ракетного крейсера навмисно ігнорувалося, і більш того, українська влада навіть неодноразово намагалася позбутися від унікального корабля, який здатний витримати електромагнітний імпульс ядерного вибуху. Такі рішення під час гібридної війни здалися нам злочинними, тому ми розпочали власне поглиблене дослідження, яке не тільки ознайомило нас з проектом корабля, а й провело повз хроніки подій, що розгорнулися навколо нього. Наслідком цього дослідження стала поява книги "Останній Атлант". Саме вона розповість вам про нелегку долю українського "вбивці авіаносців".

 

Чому це важливо?

В першу чергу тому, що "Останній Атлант" - це історія протистояння України з Росією ще до початку анексії Криму та війни на сході, це можливість відчути себе керманичем і поглянути на питання рівня національної безпеки та оборони з державницької позиції, це прерогатива ознайомитися з матеріалами розслідування, яке здивує кожного.

Для кого ця книга?

В першу чергу для людей, які хочуть знати правду. Зібраний нами матеріал зі схемами, розрахунками та аналізами - це найкраща можливість поглянути на ситуацію і оцінити її "без гніву та пристрасті", тому даний матеріал буде цікавим для військових, фахівців з безпеки, журналістів, громадських діячів, політиків, істориків та інших дослідників.

На що підуть зібрані кошти?

Зібрані кошти підуть на друк 300 примірників книги. Зараз, щоб втілити цей намір у життя, нам потрібно 58 тис. грн.

Оскільки тираж видання досить обмежений, то "Останній Атлант» не розглядатиметься для продажу. Більшу частину примірників ми відправимо небайдужим людям в якості винагороди за їх внесок. Таким чином ті, хто профінансують проект, стануть власниками рідкісної та водночас інтригуючою книги, написаної за матеріалами журналістського розслідування. Частину тиражу ми передамо в національні, державні та обласні бібліотеки, удоступнивши книгу для широкої аудиторії.

Наша команда

Автор книги: Первина Дмитро - фахівець з безпеки, розслідувач, журналіст. Зв'язатися з автором ви можете, написавши за контактною адресою, яку ми залишили в описі до проекту.

Видавець книги: Ірина Гудим - відомий в Миколаєві громадський діяч та заслужений книговидавець України.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти або Зареєструватись

завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 100

Згадка в книзі

За грошову допомогу у розмірі 100 гривень, ми вкажемо ваше ім'я та прізвище на сторінках нашої з вами книги.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 250

Тематична екскурсія Миколаєвом

За внесок 250 гривень, автор книги зустрінеться з вами, щоб провести одну з тематичних екскурсій по місту, в якій розповість про історію створення та розвитку Миколаєва, про видатних постатей, які тут жили і, звичайно ж, про суднобудуванні і кораблі, які будувалися на місцевих верфях.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 350

Примірник книги "Останній Атлант"

За внесок у розмірі 350 гривень, автор надішле вам примірник книги, на сторінках якої буде вказано ваше ім'я та прізвище.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 500

Книга "Останній Атлант" з листом подяки

За внесок у розмірі 500 гривень, ви отримаєте підписаний автором примірник книги "Останній Атлант" і лист подяки. У самій книзі буде вказано ваше ім'я та прізвище.
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 1 000

Екскурсія ракетним крейсером

Тим людям, які допоможуть нам тисячею гривень, ми проведення екскурсію на українському ракетному крейсері проекту 1164 "Атлант". А також подаруємо примірник, підписаний автором.
Проект завершився
Придбано 0 Залишилось: 20
Підтримати UAH 2 000

Запрошення на презентацію, велика екскурсія містом + примірник книги

За свій внесок, ви будете запрошені на презентацію книги, де на урочистій частині вам буде подарований підписаний автором примірник. Після офіційного заходу, вам буде проведена велика екскурсія містом, заводом суднобудування та ракетним крейсером.
Проект завершився
Придбано 0 Залишилось: 20