razomgo
Проект завершився

Інтерактивна цифрова лабораторія

Дати дорогу нашому проекту – це дати шанс на майбутню роботу, відкрити перспективну професію «Лаборант хімічного аналізу».

UAH 420 Цiль UAH 58 780
1%
6 раз Підтримали
Проект завершився
30-07-2021 Запущено
Проект завершився

Дати дорогу нашому проекту – це дати шанс на майбутню роботу, відкрити перспективну професію «Лаборант хімічного аналізу».

 Інтерактивна цифрова лабораторія з хімії 

Дати дорогу нашому проекту – це дати шанс на майбутню роботу, дати шанс відкрити перспективну професію «Лаборант хімічного аналізу». Адже, будь-якому підприємству, що пов’язанез хімічними процесами, необхідні якісно підготовлені кваліфіковані робітники, які знаються у сучасних технологіях. Це збільшить кадровий потенціал нашого міста, регіону і України.

 Давайте знайомитись! 

Ми працівники Вільногірського Державного професійно – технічного навчальногозакладу «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» : Оксана Олександрівна Пархоменко (майстер виробничого навчання) та Тетяна Анатоліївна Калашнікова(викладач хімії і біології). Нас об’єднує спільне бажання розширити можливості закладу, створивши у ньому інтерактивну цифрову лабораторію, що відкриє реальні перспективи для тих, хто бажає отримати професійну освіту.

Можна сказати, що даний проект – це не просто ідея, а кричуща вимога часу! Тільки в нашому рідному місті Вільногірську знаходиться 2 підприємства світового значення – «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» та завод «Вільногірське скло, ТОВ Скляний Альянс», що співпрацюють з багатьма країнами Європи і США. Тож, потреба знань хімічного напрямку є реально стратегічною.Створивши інтерактивну цифрову лабораторію, ми зможемо у якісному, віртуальному режимі демонструвати усі необхідні виробничі процеси нашим здобувачам освіти, підняти рівень фундаментальних знань. Спеціальності, що у нас зараз існують - електрогазозварник, електрослюсар, машиніст екскаватора тісно пов’язаніз хімічно-промисловою діяльністю. Глибоко вивчаються питання властивостей металів і сплавів, їх електропровідності, характеристики руди і т.д. Тому, користуватись лабораторією зможуть усі здобувачі освіти нашого професійно-технічного закладу, а також викладачі спецдисципліни і викладачіприродничих наук. Адміністрація закладу переглянула питання, щодо виділення для лабораторії окремого кабінету та планує зробити у ньому ремонт.

Маємо непохитну надію, що у перспективі, ці інноваційні можливостідадуть змогу відкрити ще й нову професію «Лаборант хімічного аналізу». Ось основний перелік посад вищевказаного напрямку на наших підприємствах: лаборант мінералогічного аналізу, технік-лаборант, лаборант хімічного аналізу, контролер збагачувальної продукції, фільтрувальник. Очевидно, що у недалекому майбутньому, завдяки підтримці даного проекту, це можуть бути нові спеціалісти, нові робочі сили,нові професіонали!

 Про авторів: 

«Правильна інвестиція сьогодні – вдалий результат завтра!»

Вас вітають колежанки Вільногірського Державного професійно – технічного навчальногозакладу «ЗДЦ ПТО» : Оксана Пархоменко (майстер виробничого навчання) та Тетяна Калашнікова(викладач хімії і біології). Наша власна мотивація проекту полягає в усвідомленні того, що «під лежачий камінь вода не тече», а значить, треба спробувати заявити про можливість відкриття у нашому закладі нової, актуальної професії, про важливість використання інноваційних технологій для тих професій, що зараз викладаються. Чи можна в наш час не залучати до навчального процесу сучасні технічні можливості, тим більш, які дають вагомі перспективи ?!

 Що потрібно: 

Проектор мультимедійний WI-Fi Wi-light T6 – 4 399 грн.
ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА AVTEK TT-BOARD 80 PRO (1TV051) – 11 880 грн.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB63-100 black – 402 грн.
Ноутбук Dell Inspiron 17R N7110 (DI7110I24104640B) "Refurbished" – 10 554 грн.
Цифрова лабораторія ЛабДиск MINI K-12 Основні науки (LabDisc general science mini) – 18 541 грн.
- Банківські послуги, Адміністративні витрати, RAZOMGO, Логістика – 8000 грн.
- Установка програмного забезпечення – 5000 грн.

Всього 58 780 грн.


Підтримуючи цей проект фінансово, ви стаєте благодійником, сума підтримки не повертається, платежі йдуть як благодійний внесок на Благодійний Фонд "Маяк Світу". Проєкт буде розпочатий після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
 • ludmilaivolgna
  UAH 100
  13-08-2021
 • odyvan4ik170519
  UAH 60
  04-08-2021
 • volnogorsk.zdcpto
  UAH 100
  02-08-2021
 • Серго Иванович
  UAH 10
  31-07-2021
 • parhom976
  UAH 50
  30-07-2021
 • Оксана Пархоменко
  UAH 100
  30-07-2021
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 500

Ім'я на дошці подяки

Твоє ім'я на дошці подяки у оновленій лабораторії
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 250

Екскурсія

Запросимо на екскурсію в оновлену лабораторію
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 100

Подяка

Лист на email з подякою від Авторів проекту
Проект завершився
Придбано 1 Необмежено