razomgo
Йде збір коштів

Фонд захисту біорізноманіття України

Вивчення і збереження різноманітності видів, популяцій, екосистем в дикій природі та культурі

UAH 100 Цiль UAH 60 000
1%
1 раз Підтримали
15 днів залишилось
28-08-2020 Запущено
Підтримати Проект

Вивчення і збереження різноманітності видів, популяцій, екосистем в дикій природі та культурі

Команда "Фонд захисту біорізноманіття України"

 

Катерина Стрипко (Директор фонду)
Дар"я Мустеца (Піар та комунікації)
Микола Глухенький (Проектний менеджер)

Хочемо зберегти біорізноманіття України, від якого залежить наше життя і його якість. Це повітря, яким ми дихаємо, їжа і чиста вода, жива природа навколо нас.

Завдання, яке ми ставимо перед собою - знайомити суспільство з важливістю і вигодою біорізноманіття для людей, формувати екологічні цінності й залучати широку аудиторію до партнерських, волонтерських і меценатських програм.

Для цього ми розпочали проєкт, в якому проводимо наукові дослідження в містах та ОТГ. На основі даних досліджень надаємо громадам міст і селищ рекомендації та практичні рішення щодо захисту біорізноманіття в їхніх ОТГ.

У проєкті ми підтримуємо видання науково-популярної літератури про біорізноманіття, організуємо і проводимо наукові конференції, мистецькі й освітні заходи, проводимо наукові дослідження разом із волонтерами (Citizen Science).

Ми також шукаємо конкретні рішення для покращення довкілля міст за допомогою природоорієнтованих рішень. Природорієнтовні рішення - це такі рішення проблем довкілля в населених пунктах, які працюють за логікою природи і слугують для вирішення задач людей. Наприклад - це інноваційні підходи в озелененні, ефективне використання ресурсів, переробка органічних відходів, підтримка міського біорізноманіття та ін.

На сьогодні ми розробили природоорієнтовані рішення для Львова та Білої Церкви, які цієї осені будуть запроваджені в цих містах.

В місті Одеса проходить наша виставка "Verum in Grano" присвячена актуалізації втрати біорізноманіття та відповідних проблем містян в довкіллі.

На виставці ми пропонуємо по-новому підійти до вирішення багатьох міських проблем в довкіллі за допомогою інноваційних природо орієнтованих рішень. Запроваджуючи ці рішення в містах, ми зможемо створити більш здорові, безпечні, надихаючі міські простори.

Наразі ми готуємо до видання двох науково-популярних книжок для широкої аудиторії і просимо підтримати її видання.

Так планується видання книжки "Екосистемні послуги. Огляд". В ній йдеться про послуги біорізноманіття, які ми отримуємо безкоштовно і щодня. Книжечка доступна в цифровому вигляді на нашому сайті. Там же ви можете прочитати про інші наші проекти.

Фонд планує видати найбільший покажчик птахів України вже найближчим часом. В ньому буде зазначено та описано кілька сот видів птахів з найкращими фотографіями та описами. Комьюніті бьордвочерів буде у захваті :-)

Запрошуємо підтримати нас та приєднатись до спільноти захисників біорізноманіття України!

Нашим постійним партнерам ми даруємо фірмові кружки і екоторби.

Наш сайт: biodiversityua.org

Разом, ми можемо!

Краудфандинговим партнером "Фонду захисту біорізноманіття України" є Благодійний Фонд "Маяк Світу". Підтримуючи цей проект фінансово ви стаєте благодійником, сума підтримки не підлягає поверненню, адже платежі йдуть як благодійний внесок на рахунок Благодійний Фонд "Маяк Світу". Один із проектів Фонду захисту біорізноманіття України буде реалізовано упродовж збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
  • Aléksa Ayshpur
    UAH 100
    07-09-2020
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 300

Еко Сумка

Еко Сумка з кольоровим логотипом фонду Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 500

Термокружка

Термокружка з кольоровим логотипом фонду Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 20