razomgo
Йде збір коштів

Клубний дім "БАРвінОК"

Простір, де можна допомагати учасникам «Клубного дому» знайти впевненість в собі, в завтрішньому дні, знайти своє місце в житті та в суспільсьві, вільно висловлювати свою позицію.

700 UAH Цiль UAH 150000
1%
5 раз Підтримали
36 днів залишилось
16-07-2020 Запущено
Підтримати Проект
1 проект

Простір, де можна допомагати учасникам «Клубного дому» знайти впевненість в собі, в завтрішньому дні, знайти своє місце в житті та в суспільсьві, вільно висловлювати свою позицію.

В Києві мешкають 10000 людей, що страджают на біполярний афективний розлад (БАР). Це нормальні люди, які периодично переживають стадії маній та депресій різного рівня глибини. Такі розлади завдають шкоди особистим та професійним стосункам людей. Люди із БАР гублять роботу, не можуть владнати особисте життя. Більшість з них страждають низькою самооцінкою.

Самостійно подолати захворювання биполярники не в змозі та мають звертатись до клініки.

Та ж проблема стосується хворих на прикордонні розлади особистості (ПРЛ) та участники АТО-ООС, які під час бойових дій придбали посттравматичний синдром (ПТСР). Всіх клініки та диспансери не в змозі их приняти, особливо в умовах скорочення фінанування.

Люди, що усвідомили та прийняли свій диагноз та правила життя з ним, долають симптоми хвороби та мають високу потребу допомагати таким же хворим. Посттравматики взагалі успішно виліковуються від психотравми.

Ми здатні вплинути на ситуацію. Для цього створюємо Клубный дім «БАРвинОК» як центр психологічної та соціальної реабілітації людей з ментальними порушеннями.

Головні завдання проекту - допомогти участникам «Клубного дому» віднайти впевненість в собі, в завтрашньому дні, знайти своє місце в житті та в суспільстві, вільно висловлювати свою позицію. Також ми хочемо знизити в суспільстві градус стигматизації (упередженості) щодо людей з ментальними порушеннями.

Проект буде мати додатковий соціальний эфект. Суспільство буде толерантніше ставитись до людей з ментальними проблемами. Та одержить регулярний приплив активних громадян, що здатні покращувати світ вкруги себе.

Клубный дім «БАРвінОК» буде психологично підтримувати хворих: виправляти впевненість в собі в умовах захворювання, навчати як жити з диагнозом, як соціалізуватися тощо. Ми плануємо проводити просвітницьку роботу та популяризуватиь знання про психічні розлади через ЗМІ за участі наших біполярників. Організуємо систематичну роботу гуртків за інтересами: театрального, художньої студії, винахідницького, рукоділля тощо. Навчимо підприємництву та створенню малих підприємств. Будемо проводити групову психотерапію за різноманітними методиками: гештальт, арт, НЛП, КПТ тощо. Членів родин та друзівй біполярників навчимо, як житит а ефективно взаємодіяти з хворим. Ми залучимо людей, що навчились керувати своїм станом, до волонтерьскої діяльності щодо надання допомоги іншим хворим.

На що потрібні гроші?

1. На оренду приміщення

2. Публикації в ЗМІ.

3. Висвітлення проблематики БАР в соцмережах.

4. Ремонт та обладнання приміщення.

5. Просування сайта.

6. На зарплату персоналу.

7. На обладнання для психотерапії.

Ми плануємо реальні результати: приведемо в порядок приміщення «Клубного дому». Впродовж перших 3-х місяців роботи «Клубного дому» до 60 осіб отримають індивідуальну або групову психологічнудо помогу в різних формах. Від 50 до 100 осіб-членів родин та друзів учасників «Клубного дому» навчаться за програмою «Як жити з людиною з ментальними особливостями". Не менше за 30 участників пройдуть тренінговое навчання за програмою «Керівник малого бизнесу-підприємець". Вони отримають достатні знання та навички,щоби організувати мікрофінансування, відкрити власну справу та створити робочі місця через самозайнятість для себе та інших членів «Клубного дому». За три месяці буде не менше десяти публікацій про БАР, ПРЛ та ПТСР в звгвльних та фахових ЗМІ, на сторінці в Facebook та на каналі YouTube.

Нашим спонсорам ми гарантуемо іміджевий PR в ЗМІ та соціальних мережах та сувеніри від Клубного дому «БАРвінОК». Проведемо бізнес майстер-класи для персоналу компаній спонсорів.

На результат працює наша команда: В*ячеслав Толстокоров (Стас) – засновник АРЦ «БАРвінОК», керівник проекту «Клубный дім», Сергій Куранов – співзасновник АРЦ «БАРвінОК», бізнес-консультант, креатор, Тетяна Пупиніна – співзасновник АРЦ «БАРвінОК», координатор проектів психологічної допомоги, креатор, Ігорь Волчецький – співзасновник АРЦ «БАРвінОК», креатор та фінансовий директор проекту «Клубный дім».

Ми вже зареєстрували громадську організацію АРЦ «БАРвінОК». В нас є та постійно працює група підтримки. Ми створили сайт та канал YouTube. Наші співробітники дали интерв*ю про БАР та АРЦ «БАРвінОК» на трьох телеканалах. Для заходів «Клубного дому» орендовано приміщення. Ми організуємо онлайн консультації психотерапевтів та тренінги Керівник малого підприємства". У нас налагоджені робочі контакти зі схожими організаціями в Латвії, Німеччині, Франції, Ізраілі.

Шановні пані та панове!

Просимо вас підтримати наш проект!

Своєю участю ви допоможете десяткам, а потім і сотням людей з ментальними вадами повірити в себе, віднайти впевненість у завтрішньому дні, запалити іскру надії на здорове майбутнє. Ваши гроші пійдут на добру справу!

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
 • deadjerboa
  200 UAH
  01-08-2020
 • elenamargo7
  100 UAH
  29-07-2020
 • Анонім
  100 UAH
  29-07-2020
 • marianaseryeevna
  200 UAH
  28-07-2020
 • Вячеслав Толстокоров
  100 UAH
  17-07-2020
завантажити ще Приховати

Винагороди

Будь-яка сума

Я хочу підтримати цей проект і мені не потрібна винагорода.

UAH
Підтримати go
Підтримати15 UAH

Наклейка з логотипом

Отримати можна винагороди поштучно або пакетом, залежно від суми внеску Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 280
Підтримати50 UAH

Ручка з логотипом

Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 80
Підтримати30 UAH

Шеврон з логотипом

Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 30
Підтримати150 UAH

Кружка із логотипом

Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 35
Підтримати120 UAH

Екосумка з логотипом

Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 35
Підтримати200 UAH

Футболка з логотипом

Підтримати GO Придбано 1 Залишилось: 19