razomgo
Проект завершився

"Духовність фандрейзингу"

Вперше в Євразії! Переклад на російську мову та друк книги Генрі Ноуена “A Spirituality of Fundraising”.

UAH 1 104 Цiль UAH 102 000
2%
4 раз Підтримали
Проект завершився
08-10-2020 Запущено
Проект завершився

Вперше в Євразії! Переклад на російську мову та друк книги Генрі Ноуена “A Spirituality of Fundraising”.

Доброго дня! Мене звати Олена Велч. Я представляю дві партнерські організації - "Місія Євразія" та Міжнародна співдружність студентів-християн (IFES) Євразії. Ми, дві організації, які об'єднали свої зусилля в цьому проекті.

Ми хочемо перекласти на російську мову, надрукувати та розповсюдити книгу Генрі Ноуена "Духовність фандрейзингу”. Ми сподіваємося, що ви теж приєднаєтесь до цього проекту та об'єднайте разом з нами свої зусилля.

Чому ми вибрали саме цю книгу для перекладу і поширення? Генрі Ноуен був і залишається одним з найвидатніших християнських письменників і мислителів сучасності. Крім служіння священика, яке він почав у віці 25 років, він також був викладачем вищих навчальних закладів. Ноуен викладав пасторське богослов'я і психологію в таких американських вищих навчальних закладах, як Нотрдамський університет, богословська школа Єльського університету і Гарвардська школа богослов'я. Він є автором понад 40 книг, серед яких - “Повернення блудного сина”, “Внутрішній голос любові”, “В ім'я Ісуса” і “Переміни мій плач на радість”. Ми впевнені, що книга "Духовність фандрейзингу" стане не тільки духовним підбадьоренням для читачів, а й потужним інструментом у формуванні богослов'я і практики культури щедрості на пост-радянському просторі.

Ми часто розглядаємо збір коштів як якесь неприємне заняття для підтримки важливих, духовних цілей. Однак, збір коштів - це, перш за все, форма служіння. Фандрейзинг - це така ж духовна діяльність, як проповідь, молитва, відвідування хворих, або турбота про бездомних і нужденних. До того ж, в основі фандрейзингу повинні бути щирі, справжні стосунки, які взаємно спонукають жертвувати і бути щедрим на тільки в своїх грошових коштах, але і в розпорядженні своїм часом, і прояві практичної турботи. Цією книгою ми хочемо вплинути на світогляд і богослов'я людей на пост-радянському просторі, де культура щедрості і жертовного давання ще тільки формується. Ми не тільки хочемо стати частиною цієї культури, а й впливати на її формування.

Ця книга призначена для всіх, кого просять пожертвувати гроші, і для тих, хто просить інших молитовно і фінансово підтримати різні служіння. Ми рекомендуємо цю книгу керівникам церков, співробітникам і добровольцям християнських місій та неприбуткових організацій, студентів і викладачів християнських навчальних закладів, а також всіх, хто цікавиться темою збору коштів і ресурсів для християнського служіння. У цій книзі є запитання для роздумів та обговорень. Тому її можна використовувати як для самостійного вивчення, так і для дискусії у малій чи великій групах, на семінарах та конференціях.

"Місія Євразія" в партнерстві з IFES Євразією запрошують вас зробити свій внесок і доєднатися до нашого проекту видання та розповсюдження книги Генрі Ноуена “Духовність фандрейзингу”.

Підтримуючи цей проект фінансово ви стаєте благодійником, сума підтримки не підлягає поверненню адже платежі йдуть як благодійний внесок в РО "Місія Євразія". Проект буде реалізовано на протязі декількох місяців після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
 • olesya.shnitser
  UAH 570
  14-10-2020
 • polidiv
  UAH 284
  12-10-2020
 • pablosiberian
  UAH 50
  10-10-2020
 • 3272755
  UAH 200
  09-10-2020
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 425

Книга у подарунок

Одна книга Генрі Ноуена “Духовність фандрейзингу” у подарунок
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 570

Дві книги у подарунок

Дві книги Генрі Ноуена “Духовність фандрейзингу” у подарунок
Проект завершився
Придбано 1 Необмежено
Підтримати UAH 1 420

П'ять книг у подарунок

П'ять книг Генрі Ноуена “Духовність фандрейзингу” у подарунок
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 2 840

Десять книг у подарунок

Десять книг Генрі Ноуена “Духовність фандрейзингу” у подарунок
Проект завершився
Придбано 0 Необмежено