Збір коштів на обладнання для соціального підприємства "Кранчі з любов'ю". Виготовлення корисних сніданків молодими людьми з фізичними та ментальними порушеннями.
Привіт!
Мене звати Валерія, мені 26. Я психолог та соціальний підприємець.
Працюю з молодими людьми які мають інтелектуальні та фізичні порушення.
Я народилась в сім'ї де обоє батьків мають інвалідність. Маленька і абсолютно здорова дівчинка стала чудом для моїх батьків.
З віком я стала помічати величезну прірву яка існує між людьми з інвалідністю та суспільством. 3 роки тому мій батько помер. Біль, втрата і розчарування зруйнували мене колишню і збудували нову цілеспрямовану особистість і чітким покликанням "Моя країна має стати краще після мене, а ніж була до моєї появи в світ"
Все почалось з любові, яка лікує
Півтора року тому, разом із командою волонтерів створили центр комунікацій для спікування, навчання та проведення різних івентів для молоді з інвалідністю. Він отримав назву ліричну назву "Любов, яка лікує"
Щодня на протязі тижня, молоді люди, з різними особливостями. які відвідують наш центр мають можливість навчатись чомусь новому, соціалізуватись, реалізовувати свої здібності у тих діяльностях які їх цікавлять, і просто весело проводити час серед друзів.
Окрім того що проводимо кожен день з молодими з інвалідністю в навчальному центрі, на свята, маємо традицію збиратись усіма сім'ями які виховують молодь з інвалідністю та волонтерами.
Діяльність в центрі різноманітна а життя разом цікаве і насичене. За 1,5 років разом їздили відпочивати, організовували дні краси, фотосесії, фотовиставки, походи в гори, регулярно приймаємо участь в каністерапії та іпотерапії. Спільно робимо все можливе аби інвалідність, не була перешкодою для молодої людини на шляху до повноцінного життя.
Згодом ми відкрили для себе необхідність у тому щоб молодь з інвалідністю отримувала знання та навички які згодяться їм в подальшому житті та можливому працевлаштуванню.
Кранчі з любов'ю
"Кранчі з любов'ю" це проект завдяки якому ми навчаємо молодь з інвалідністю пекарській справі. Молоді люди віком від 14 до 35 років із фізичними та ментальними порушеннями навчаються готувати здорову, корисну їжу: гранолу, фруктові чіпси, карамелізовані горіхи, печиво, пряники, трав'яні збори чаю...
Для початку цього проекту ми вже придбали найнеобхіднішу побутову техніку, спец. одяг та сировину для виготовлення перших партій продукції. Але маємо потребу в дофінансуванні на покупку слайсера, подрібнювача горіхів та кухонного комбайна.
Молодь з особливостями ментального та фізичного розвитку не просто навчається готувати їжу, кожен з них вклала частинку свого великого серця турбуючись про кожен пакуночок:
Гранола
Оскільки всі наші продукти формуються вручну, ми маємо можливість ретельно стежити за тим, щоб в кожен пакунок граноли, потрапила рівна кількість вами улюблених горіхів і сухофруктів.
Чай
Ми ретельно відбираємо лише найкащі пелюстки для чаю і формуємо з них духмяні трав'яні збори, вітамінні та фруктово-ягідні чаї.
Фруктові чіпси
Терпляче очищаємо фрукти, нарізаємо та висушуємо скибочки, а потім запаковуємо лише найкращі фруктові чіпси.
Карамелізовані горіхи
Ми відбираємо найбільші і найсмачніші горіхи для карамелізації в медові аби ви отримали якомога більше мікроелементів, мінералів і вітамінів які містяться в готовому продукті.
Ми мріємо про залучення більшої кількості молодих людей до навчання, працевлаштування та можливості реалізувати свої здібності.
Ця мрія стане реальністю лише якщо ми зможемо масштабувати своє виробництво, збільшити об'єм виробництва та кількість продажу продукції. З цією метою маємо потребу в облаштуванні нашого виробництва додатковою технікою:
Слайсер - необхідний для більш безпечного та швидкого нарізання фруктів.
Подрібнювач горіхів - тут якби назва говорить сама за себе :)
Кухонний комбайн - для різноманітних операцій (замісити тісто,збити вершки, подрібнити ягоди)
Наша мета, на прикладі реалізованого проекту “Кранчі з любов'ю” стирати кордони стереотипів стосовно здібностей та можливостей осіб з інвалідністю. Спростувати думку суспільства про обмеженість та неповносправність людей з інвалідністю.
А молоді з інвалідністю привити звичку здорового харчування та любов до кулінарії.
Обирай винагороду, та долучайся до створення соціального підприємства в Україні!
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись