razomgo
Проект завершився

InStrum Fest – фестиваль інструментальної та симфонічної музики у Заліщиках.

Фестиваль інструментальної та симфонічної музики! Знаковий для України сучасний культурний продукт, промоція туристичного потенціалу Заліщиків та Дністровського каньйону.

401 UAH Цiль UAH 105000
1%
4 раз Підтримали
Проект завершився
02-05-2019 Запущено
Проект завершився
Tatiana Voronova
1 проект

Фестиваль інструментальної та симфонічної музики! Знаковий для України сучасний культурний продукт, промоція туристичного потенціалу Заліщиків та Дністровського каньйону.

А ви вірите, що, змінюючи територію і створюючи сприятливі умови, будуть змінюватися і люди? – ефективніше розвиватимуться, будуть прагнути кращого, надихатися і створювати нове.

Я так! Я, Тетяна Воронова, більше 7 років займаюся туризмом, 2 з яких розвитком саме внутрішнього туризму та інфраструктури в регіонах. Вірю, що туризм і культура в Україні мають великий потенціал і можуть кардинально змінити ситуацію в країні: від створення матеріальних благ для більшої кількості населення, відновлення історичних і культурних цінностей до зміни у світогляді, більш турботливого і бережного  ставлення до світу, що нас оточує.

Одна із локацій, розвитком яких я займаюся, - Заліщики у Тернопільській області. І саме тут ми плануємо фестиваль InStrum Fest Zalischyky.

InStrum Fest Zalischyky – фестиваль інструментальної та симфонічної музики, ціллю якого є створення знакового для України культурного продукту, промоція  Заліщиків, захист і промо унікального природного ресурсу – Дністровського каньйону.

 

Заліщики – місцевість, оточена водами Дністра з трьох боків, єдина у західних областях України із м’яким середземноморським кліматом. До Першої світової війни сюди ходили потяги з Європи і місто називали «Польською рив’єрою», тут були вілли  пансіонати, проводили культурні заходи, концерти та виставки, кінні перегони. Історична територія багаторазово підтверджувала свою цінність та потенціал. Опинившись тут вперше, я точно зрозуміла, що це дуже особливе місце, яке обов’язково процвітатиме. Коли дізнаюся більше деталей та знайомлюся з місцевими людьми, бачу, що творчий потенціал тут настільки сильний, що створення сприятливих умов на даному етапі згодом помножить його в рази. Я чітко уявляю як у найближчому майбутньому сюди приїжджають гості зі всього світу для натхнення та нових вражень.

Історичний контекст місцевості надихнув на створення сучасного фестивалю інструментальної та симфонічної музики, поезії та мистецтва. Ми використовуємо наявний природний потенціал і йдемо в нове, даючи можливість проявити себе талановитим українським оркестрам і колективам, поетам і художникам в інноваційному культурному продукті. Для якісного промо регіону потрібен саме масштабний унікальний продукт, що приваблює туристів з інших регіонів і країн. Поєднання можливостей для активного відпочинку, відпочинок на природі, сплави, відвідування печер і Джуринського водоспаду, і якісної культурної програми створюють умови для перезавантаження жителів міст.

Головні виконавці фестивалю:

- Оркестр Евгена Хмари, піаніста-віртуоза, володаря статусу Yamaha Artist,

- ROCKOKO – інструментальна група в жанрі симфонічного року, симфотроніки,

- Симфонічно-роковий оркестр Brevis,

- Єгор Грушин - львівский композитор-піаніст, який створює і виконує музику в стилі “неокласика”,

- Double Blast - чортківський кавер-дует,  який об’єднує класичну музику і поп-рок.

У процесі підготовки фестивалю ми створюємо довготривалі рішення: виявляємо місцеві таланти, задіюємо регіональний бізнес, вирішуємо транспортні та інфраструктурні завдання, важливі для розвитку регіону. Ми активізуємо місцеве населення для створення бази здачі місцевого приватного житла туристам, музичну школу для участі в програмі, регіональних майстрів для продажу своїх виробів, бібліотеку для поетичної  частини, створюємо нові туристичні маршрути та активності, об’єднуємо їх із професіоналами національного рівня. Ми створюємо згуртовані команди, які будуть і після фестивалю працювати над розвитком туризму в регіоні.

Ми привертаємо увагу до важливих історичних пам’яток, які потребують захисту і реставрації: руїни Червоногородського і Гольського замків, палац Бруницьких, закинута місцева синагога.

Заліщики розташовані за 50 км від Чернівців, 110 км від Івано-Франківська, 125 км від Тернополя. Це дає можливість відвідати місто із різних напрямків і залучати до участі та організації  представників цих міст. Всі ці регіони об’єднує Дністровський каньйон – перлина українського туризму, яка знаходиться під загрозою через можливе будівництво ГЕС. Розвиток туризму в регіоні створює умови для захисту Дністровського каньйону і обґрунтування його цінності.

 

Технічна реалізація фестивалю такого формату доволі складна і потребує ресурсів.

Звукове обладнання - 105000 гривень,

Світлове обладнання - 80000 гривень,

Сценічне обладнання - 85000 гривень,

Транспортні послуги (звук, світло, сцена - 16000 гривень).

 

Окрім цього, загальний бюджет заходу включає: гонорари, логістика/харчування/проживання учасників, PR, промоція регіону (просування, відео, робота зі ЗМІ), послуги підрядників (охорона, білетери), облаштування території.

Реалізувати такий масштабний проект лише своїми силами поки не виходить і думаю, що відродження національної цінності це справа спільна. Я – лідер, ініціатор і драйвер цього процесу, але шукаю підтримки в його реалізації. Я хотіла б спільними зусиллями зібрати кошти на забезпечення фестивалю звуковим обладнанням 105000 гривень.

Фестиваль вже підтримують місцева влада і локальний бізнес, інформаційні партнери, команда волонтерів, яка вірить у розвиток регіону і фестивалю, люди, які тут народились, але живуть в інших країнах та містах. Ми також відкриті до нових партнерів, як от ЗМІ, учасники, волонтери. Хай InStrum Fest Zalischyky принесе позитивні зміни у ваше життя!

Ми хотіли б встановити вартість квитків доступною для місцевих жителів, мотивувати їх прагнути кращого, і привабливою для туристів, щоб вони могли витратити більшу частину бюджету на екскурсії та інші активності. Спільними зусиллями ми реалізуємо його! Будемо вдячні за ваш внесок.

Кожен учасник проекту “InStrum Fest” – у потоці любові до життя, розвитку, музики і природи. Підключайтеся!

 

І справа не лише в Заліщиках і саме в цьому фестивалі. Я сподіваюся показати іншим людям і регіонам, що все у ваших руках. Ви можете змінювати своє життя і простір навколо вас. Потрібно мріяти, вчитися і постійно діяти і тоді обов’язково буде підтримка.

Це проект про те, хто такі українці, про те, у якій країні ми хочемо жити і як брати участь у її розвитку, про відповідальність за загальне процвітання. Про наші цінності та історичну спадщину, про дії для створення кращого майбутнього і розвитку молодих талантів. Про те, що якщо кожен здійснює вчинки,  робить регулярний внесок у розвиток загального блага, дуже швидко ми почнемо жити у кращій країні та кращому світі. Приєднуйтесь і ми разом зробимо важливі зміни!

https://www.facebook.com/instrumzal/

ЗМІ про нас:
https://ua.discover.net.ua

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

 • Ivanka Zalievska-Kushniruk
  04.05.2019
  Прохання виправити назву міста: Заліщики, а не Залещики!
завантажити ще Приховати
 • Таiсiя Мешкурова
  200 UAH
  03-05-2019
 • Анонім
  100 UAH
  02-05-2019
 • Не потрібна винагорода
  100 UAH
  02-05-2019
 • Анонім
  1 UAH
  02-05-2019
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати180 UAH

Квиток на 1 день фестивалю за ексклюзивною ціною!

Квиток на фестиваль у вільній зоні без місць (на газоні). Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 50
Підтримати300 UAH

Квиток на 2 дні фестивалю за ексклюзивною ціною!

Квиток на фестиваль у вільній зоні без місць. Підтримати GO Придбано 0 Залишилось: 100
Підтримати200 UAH

Внесення до списку партнерів.

Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. На фестивалі можете зробити фото біля списку-подяки і заряджатися позитивом від нього. Підтримати GO Придбано 1 Необмежено
Підтримати400 UAH

Керамічний магнітик «Заліщики».

Збираєте магніти з подорожей? Цей буде особливо пам’ятним, адже він із місцевості, на розвиток якої ви повпливали. + Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати700 UAH

Листівка з автографом.

Отримайте листівку із зображенням Заліщиків з автографом одного із зіркових гостей фестивалю. + Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати1000 UAH

Квиток на фестиваль. + Листівка з автографом.

Квиток на фестиваль у вільній зоні без місць (на газоні) на 2 дні + бокал ігристого вина. + Листівка із зображенням Заліщиків з автографом одного із зіркових гостей фестивалю. + Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати3000 UAH

VIP квиток на фестиваль.

Квиток на фестиваль (сидяче місце біля сцени) на 2 дні + бокал ігристого вина. + Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати10000 UAH

Подяка зі сцени + 2 квитки!

Хочете відчути себе зіркою фестивалю? Ми висловимо Вам свою подяку просто зі сцени фестивалю, подаруємо Вам 2 VIP квитки і 2 бокали ігристого вина, щоб відсвяткувати і Вашу особливу мить. + Внесення у список тих, хто підтримав проект у Facebook і на банері на заході. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено