razomgo
Проект завершився

Нагодуй голодного

Протягом 6 місяців допоможемо продуктовими наборами та психологічною допомогою матерям-одиначкам з дітьми (500 родин) на сході України.

UAH 700 Цiль UAH 150 000
1%
2 раз Підтримали
Проект завершився
30-07-2020 Запущено
Проект завершився
1 проект
Соціальні проекти
Ukraine, Славянск

Протягом 6 місяців допоможемо продуктовими наборами та психологічною допомогою матерям-одиначкам з дітьми (500 родин) на сході України.

Мета проекту - це допомогти матерям-одиначкам на сході України гуманiтарними наборами, надати матеріальну, і духовну допомогу.

Протягом більш ніж 6 років ми вже надаємо їм допомогу, кожен місяць ми охоплюємо від 500 до 700 сімей. Проект був заснований в зв'язку з важкою соціальною ситуацією на сході України, викликаної військовими діями. За час бойових дій на сході країни, багато сімей втратили своє житло, рідних і близьких людей, залишилися без засобів до існування.

Організація HELPUA.ORG здійснює свою діяльність в прифронтових містах сходу і спрямований на надання допомоги найбільш уразливим верствам населення - дітям і людям похилого віку. Ми здійснюємо свою діяльність через місіонерсько-волонтерські центри, які знаходяться в прифронтових містах Донецької та Луганської обл.

Нам потрiбно $5000 щоб допомогти 500 сім'ям, разом ми зможемо зібрати необхідну суму. Кожен з нас може стати відповіддю на чиюсь потребу, і допомогти в цей непростий час.


Підтримуючи цей проект фінансово ви стаєте благодійником, сума підтримки не підлягає поверненню адже платежі йдуть як благодійний внесок на Благодійний Фонд "Маяк Світу". Проект буде реалізовано на протязі декількох місяців після закриття збору.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб залишати коментар Вам необхідно Увійти через facebook або Зареєструватись

завантажити ще Приховати
  • Aléksa Ayshpur
    UAH 160
    31-07-2020
  • galina.kucher
    UAH 540
    31-07-2020
завантажити ще Приховати

Винагороди

Підтримати UAH 2 700

Відвідування сімей разом з нами

Якщо Ви хочете приїхати і особисто відвідати сім'ю, ми можемо зробити це разом! Підтримати GO Придбано 0 Необмежено
Підтримати UAH 540

Забезпечити одну сім'ю продуктами на місяць

Ви зможете забезпечити одну сім'ю продуктами на місяць Підтримати GO Придбано 1 Необмежено
Підтримати UAH 6 500

Забезпечити одну сім'ю продуктами на рік

Забезпечити одну родину продуктами на рік: крупи, олія, цукор, мука, макарони, консерви, засоби гігієни. Підтримати GO Придбано 0 Необмежено