razomgo
Що таке краудфандинг?

Що таке краудфандинг?

Що таке краудфандинг?

Це колективне фінансування проєктів. Якщо у вас є захоплива ідея, яку оцінили ваші близькі та друзі або функціонуючий бізнес, який оцінили ваші клієнти і ви хочете його масштабувати, але вам не вистачає грошей і ви не готові ризикувати з банківськими кредитами. То Краудфандинг дає вам можливість отримати фінансування на ваш проєкт від спільноти, шляхом залучення в проєкт. За їх підтримку вони отримують подяку або винагороду, яка їх зацікавить. Більш детально про це ти можеш подивитись тут.

Як працює краудфандингова платформа?

Краудфандингова платформа дає вам можливість реалізувати ваш проєкт або ідею, або просто розказати про себе. Вам потрібно зареєструватись на платформі RazomGo. Ми надамо вам матеріали для підготовки та допоможемо у створенні вашого проєкту. З нашою підтримкою ви обираєте назву, пишите текст і знімаєте відео. Обираєте тривалість проекту і потрібну суму. Розповідаєте, всіми можливими засобами, про ваш краудфандинг-проєкт. Людям подобається ваша група і вони залюбки підтримують ваш проєкт. Ви отримали кошти і за допомогою їх записуєте новий альбом. Відправляєте його, як винагороду фанам, які вас підтримали. Ви не зберете собі на нову яхту (хіба що на іграшкову :), але на публікацію альбому зберете точно!

Що потрібно для створення проекту?

Вам потрібно зареєструватись у нас на сайті та натиснути на кнопку “створити проєкт” Для створення проєкт вам потрібно визначити ідею, зібрати команду, вигадати назву, створити опис та зняти відео! Сформуйте спільноту, яка буде зацікавлена в підтримці вас і вашого проєкту. Розрахуйте фінансову модель та чітко дотримуйтесь наших інструкцій!

Як створити успішний проєкт?

Ви підготували опис, розрахували бюджет, зняли відео! Тепер ви можете починати краудфандингову кампанію. Але, пам'ятайте, краудфандинг потребує роботи на протязі всієї кампанії. Успіх кожного проекту залежить від енергії автора, чим активніше популяризувати проєкт, тим швидше і більше він збере коштів на реалізацію проєкту. Вам потрібно відповідально віднестись до реалізації винагород, щоб повторити та перевершити успіх у ваших наступних проєктах. Більш детально про те, як створити успішний проект ви можете подивитись тут.

Як відбувається завершення проєкту?

Ваш проєкт зібрав необхідну суму у вказані строки. В деяких випадках ви можете навіть перевершити заявлену суму і отримати її в повному обсязі за винятком комісій. Після успішного завершення краудфандингової кампанії, ми підпишемо з вами договір і на протязі семи днів ви отримаєте кошти на реалізацію проєкту. Якщо, щось пішло не так, як ви очікували і ваш проєкт не профінансували, то зробіть обов'язково роботу над помилками, проаналізуйте ваш проєкт, виправте помилку і спробуйте ще раз.

Як платформа збирає комісію?

Наша платформа бере комісію тільки з успішно профінансованих проєктів і тільки по факту успішного фінансування. Тобто ви нічим не ризикуєте. Комісію потрібно враховувати при розрахунку бюджету. Більш детальну інформацію по фінансовим питанням ви можете отримати тут.

Як підтримати проєкт і що ви за це отримаєте?

Ви знайшли проєкт, який вам до вподоби і хотіли би його підтримати? Ви можете це зробити на платформі RazomGo! На сторінці проєкту, у спеціальному меню, виберіть вподобану винагороду - це те що дає вам автор за вашу підтримку. Вкажіть кількість та здійсніть оплату. Після цього слідкуйте за розвитком проєкту та очікуйте на ваше замовлення. Більш детальну про те що таке винагорода, ти можеш подивитись тут.