razomgo
Що таке краудфандинг?

Що таке краудфандинг?

Що таке краудфандинг?
Це колективне фінансування проектів. Якщо у вас є захоплива ідея, яку оцінили ваші близькі та друзі або функціонуючий бізнес, який оцінили ваші клієнти і ви хочете його масштабувати, але вам не вистачає грошей і ви не готові ризикувати з банківськими кредитами. То Краудфандинг дає вам можливість отримати фінансування на ваш проект від спільноти, шляхом залучення в проект. За їх підтримку вони отримують подяку або винагороду, яка їх зацікавить. Більш детально про це ти можеш подивитись тут.

Як працює краудфандингова платформа?

Краудфандингова платформа дає вам можливість реалізувати ваш проект або ідею, або просто розказати про себе. Вам потрібно зареєструватись на платформі RazomGo. Ми надамо вам матеріали для підготовки та допоможемо у створенні вашого проекту. З нашою підтримкою ви обираєте назву, пишите текст і знімаєте відео. Обираєте тривалість проекту і потрібну суму. Розповідаєте, всіми можливими засобами, про ваш краудфандинг-проект. Людям подобається ваша група і вони залюбки підтримують ваш проект. Ви отримали кошти і за допомогою їх записуєте новий альбом. Відправляєте його, як винагороду фанам, які вас підтримали. Ви не зберете собі на нову яхту (хіба що на іграшкову :), але на публікацію альбому зберете точно! Більш детально про це ти можеш подивитись тут.

Як підтримати проект і що ви за це отримаєте?

Ви знайшли проект, який вам до вподоби і хотіли би його підтримати? Ви можете це зробити на платформі RazomGo! На сторінці проекту, у спеціальному меню, виберіть вподобану винагороду - це те що дає вам автор за вашу підтримку. Вкажіть кількість та здійсніть оплату. Після цього слідкуйте за розвитком проекту та очікуйте на ваше замовлення. Більш детальну про те що таке винагорода, ти можеш подивитись тут.

Що потрібно для створення проекту?

Вам потрібно зареєструватись у нас на сайті та натиснути на кнопку “створити проект” Для створення проекту вам потрібно визначити ідею, зібрати команду, вигадати назву, створити опис та зняти відео! Сформуйте спільноту, яка буде зацікавлена в підтримці вас і вашого проекту. Розрахуйте фінансову модель та чітко дотримуйтесь наших інструкцій! Більш детально

Як створити успішний проект?

Ви підготували опис, розрахували бюджет, зняли відео! Тепер ви можете починати краудфандингову кампанію. Але, пам'ятайте, краудфандинг потребує роботи на протязі всієї кампанії. Успіх кожного проекту залежить від енергії автора, чим активніше популяризувати проект, тим швидше і більше він збере коштів на реалізацію проекту. Вам потрібно відповідально віднестись до реалізації винагород, щоб повторити та перевершити успіх у ваших наступних проектах. Більш детально про те, як створити успішний проект ви можете подивитись тут.

Як відбувається завершення проекту?

Ваш проект зібрав необхідну суму у вказані сроки. В деяких випадках ви можете навіть перевершити заявлену суму і отримати її в повному обсязі за винятком комісій. Після успішного завершення краудфандингової кампанії, ми підпишемо з вами договір і на протязі семи днів ви отримаєте кошти на реалізацію проекту. Якщо, щось пішло не так, як ви очікували і ваш проект не профінансували, то зробіть обов'язково роботу над помилками, проаналізуйте ваш проект, виправте помилку і спробуйте ще раз.

Якщо ваш проект був успішно профінансований

Якщо ви зібрали необхідну суму або перевершили її, то ваш проект рахується успішним. Одразу після успішного завершення краудфандинг-кампанії ми підписуємо з вами договір і протягом семи днів перераховуєм кошти на ваш банківський рахунок. Тепер ви можете починати роботу над проектом та готуватися до реалізації винагород.

Яку комісію збирає платформа та платіжні системи?

Наша платформа бере комісію в розмірі 8% тільки з успішно профінансованих проектів і тільки по факту успішного фінансування. Тобто ви нічим не ризикуєте. Комісія платіжних систем складає 2,75%. Обидві комісії потрібно враховувати при розрахунку бюджету. Більш детальну інформацію по фінансовим питанням ви можете отримати тут.